2 v 1 – část první (Dana)

Jako téměř každý portrétní fotograf spolupracuji s vizážistkami. Většinou jsem trošku sarkasticky tvrdil, že skoro každá modelka se po čase stává vizážistkou a později i fotografkou. S Danou jsem se seznámil před…no už je to dávno, poznal jsem ji jako modelku. Velice šikovnou a talentovanou. Byla to modelka do nepohody, zvládla nafotit svatební šaty a nebo si jen tak lehnout do bláta. Uplynula nějaká doba a Dana se mi přihlásila jako vizážistka. hned první testy dopadly skvěle. 

Dana dokáže nejen nalíčit a učesat. Dana je skvělou asistentkou “na place” dokáže poradit s dobrou pózou, neustále mi kouká přes rameno a opravuje chyby, které přehlédnu.
Hned při našem prvním focení v boudoir prostředí se jí začala vracet “modelkovská míza”, slovo dalo slovo a já ji nafotil znovu jako modelku.


Většinou spolupracujeme na “komerčních” projektech a není moc času na “volnou tvorbu”. Nedávno jsem vymyslel projekt “COLOR GAME” a pro Danu to byl impulz k přemýšlení nad tím jak se vložit do barevné hry. Vymyslela netradiční outfit a k tomu osobité líčení a pak už stačilo to vyfotit.

Posuďte sami:

Doufám že to nebyl poslední projekt a vzniknou další zajímavé a netradiční fotky. A pro ostatní zájemkyně o netradiční fotku – nemusíte být ani modelka, ani vizážistka, ani fotografka. Stačí jen chtít, mít odvahu a napsat.
Přečtěte si článek o spolupráci a ozvěte se. Informace ZDE.

Těším se na Vás 

Dušan

Publikované fotografie vznikly za podpory dodavatele papírových pozadí SAVAGE

www.atelierovapozadi.cz

Napsat komentář