In Smoke

Vítejte.
Když jsem začal používat v ateliéru umělou mlhu, začal jsem přemýšlet, že by to bylo vhodné téma na výstavu. Ale jak známo okolnosti, virus a vláda jsou proti nám. Je škoda ty fotky schovávat jen pro sebe, tak jsem se rozhodl, že Vám je naservíruji aspoň virtuálně. V klidu se usaďte a koukněte na krátké video, s kompletním obsahem galerie.

Je to můj první videopočin, tak prosím omluvte jednoduchost a neprofesionalitu. Pokud si chcete vychutnat fotografie v lepší kvalitě, račte prosím ručně prolistovat následující galerii:

Doufám, že Vás fotky apoň trochu zaujaly a donutily se zastavit v této podivné době. Tato výstava potrvá do 30.listopadu 2020, ale určitě to není poslední téma. Rád bych se s Vámi viděl osobně, třeba na vernizáži, nebo jen tak u pivka, ale musíme vydržet. 
Pokud byste mě chtěli nějak podpořit, můžete mi hodit něco do klobouku:

Základní příspěvek je nastaven právě v hodnotě jednoho plzeňského piva v průměrné brněnské restauraci před uzávěrou, ale rozhodnutí je na Vás.
Rozhodně nikoho do ničeho nenutím 🙂
A pak Vám nabídnu ještě jednu možnost. Je tu můj profil na Patreonu a na něm bude výstava probíhat souběžně, navíc doplněná o fotky řekněme  o fousek ostřejší. Přístup bude opět na celý listopad a vstupné Vás bude stát necelá 3 plzeňská piva. Malá ukázka je zde:

 

Výstavu najdete na mém profilu v Tieru „Výstava“

Become a Patron! 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *